Jesteśmy

Błażej, Barbara, Mateusz, Szymon, Adam, Bartek. Cześć!

Błażej Zych
Błażej Zych (1989) - prezes Ursines sp. z o.o. oraz prezes Fundacji Kultura Całościowa. Creative director, redaktor prowadzący oraz koordynator projektów. Ukończył studia magisteriskie na ASP w Katowicach (Dyplom obroniony w 2016 r. w pracownii Interpretacji Literatury) oraz studia licencjackie na wydziale Filozofii na Uniwersytecie Śląskim. W roku akademickim 2013/14 studiował na Uniwersytecie Wiedeńskim w ramach programu Erasmus.
Błażej Zych
prezes zarządu
Barbara Gruszka-Zych
Barbara Gruszka-Zych – poetka, pisarka, dziennikarka. Od 1988 roku pracuje w tygodniku „Gość Niedzielny”. Jest autorką ponad dwudziestu tomików wierszy. Jej najbardziej znane książki biograficzne to „Życie rodzinne Zanussich. Rozmowy z Elżbietą i Krzysztofem” (2019), „Takie piękne życie. Portret Wojciecha Kilara” (2015) oraz „Mój poeta” (2007) o Czesławie Miłoszu.
Barbara Gruszka-Zych
kierownik literacki wydawnictwa
Adam Rudzki
Ekspert z bogatym 15- letnim doświadczeniem pracy w działach kreacji topowych sieciowych i lokalnych agencji reklamowych. Specjalizuje się w pracy koncepcyjno - kreatywnej dla marek z sektora FMCG. Zdobywca wielu branżowych nagród m.in KTR, Young Creative Cannes Lions czy Adweek (TOP100 worldwide designers).
Adam Rudzki
art director
Szymon Radoliński
Programista
Szymon Radoliński
dyrektor działu IT
Mateusz Wróbel
Programista, webdeveloper. Posiada bogate doświadczenie związane z aplikacjami webowymi oraz pozycjonowaniem. Realizator wielu projektów internetowych, w tym również międzynarodowych.
Mateusz Wróbel
specjalista ds. IT